Mimo dobrego meczu w wykonaniu krakowskiej Wisły w boju z Jagiellonią Białystok ostatecznie drużyna z Grodu Kraka przegrała w delegacji 0:2 z „Dumą Podlasia”. W rozmowie z oficjalną stroną krakowskiego klubu na ocenę meczu pozwolił sobie Nikola Mitrović.

– Mecz był bardzo ciężki, graliśmy z naprawdę doskonałym przeciwnikiem i popełniliśmy zbyt dużo błędów przy straconych golach. Myślę jednak, że zwłaszcza w pierwszej połowie pokazaliśmy się z naprawdę niezłej strony i z taką grą, jak w pierwszych czterdziestu pięciu minutach możemy mierzyć się ze wszystkimi drużynami w lidze – mówił Serb cytowany przez Wisla.Krakow.pl.

– Gdybyśmy tylko byli skuteczniejsi, wynik po pierwszej połowie byłby zupełnie inny, ale taki jest futbol, czasem nic nie chce wpaść i tak było z nami i naszymi kilkoma naprawdę dogodnymi sytuacjami. Musimy ciągle się rozwijać. Jesteśmy naprawdę dobrą ekipą i musimy to udowodnić w kolejnych grach – uzupełnił 31-latek.

W tym sezonie polskiej ekstraklasy były zawodnik FK Napredak Krusevac wystąpił w pięciu spotkaniach, w których nie zaliczył jak na razie ani jednej asysty i nie zdobył jeszcze bramki.

Opracował ŁP