fot. Radosław Bełżek

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy Rafał Wolski w przyszłym sezonie będzie występował w barwach Wisły Kraków. Jak poinformował podczas wtorkowej konferencji prasowej prezes klubu Piotr Dunin-Suligostowski, cały czas trwają w tej sprawie rozmowy z włoską Fiorentiną.

– W sprawie Rafała Wolskiego piłka jest w tej chwili po drugiej stronie. W okresie poprzedzającym 15 maja prowadziliśmy intensywne rozmowy z Fiorentiną, przedstawiając formułę dalszej gry Rafała w Wiśle. We wspominanym często terminie 15 maja poinformowaliśmy Fiorentinę, że na tym etapie nie jesteśmy w stanie wykupić Rafała za wymaganą kwotę, proponując ofertę dalszego wypożyczenia. Nie została ona odrzucona i czekamy na kontynuację rozmów. Zapewne równolegle we Włoszech toczą się przymiarki do ostatecznego rozwiązania i brane są pod uwagę różne warianty. Zarówno my, jak i z tego, co wiemy, Rafał, jesteśmy zainteresowani jego dalszą grą w barwach Wisły – powiedzial Dunin-Suligostowski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Nie czekamy biernie. W ostatni piątek skierowałem do włoskiego klubu ponaglenie w kwestii ich stanowiska. Formalnie zawodnik jest na wypożyczeniu do 30 czerwca, więc należy założyć, że najpóźniej w tym terminie sytuacja ta zostanie rozwiązana – dodał.

Dunin-Suligostowski: Nigdy nie mów nigdy >>