Adam Mójta, Mateusz Zachara i Roman Gergel są kandydatami do zasilenia szeregów Wisły – informuje Dziennik Polski. Najbliżej przenosin do Krakowa wydaje się pierwszy z nich.

Obecnie Wisła prowadzi zaawansowane rozmowy z Podbeskidziem Bielsko-Biała w sprawie pozyskania bocznego obrońcy. Zainteresowanie ze strony “Białej Gwiazdy” potwierdza również sam zainteresowany. – Wiem o zainteresowaniu Wisły, ale mam ważny kontrakt z Podbeskidziem i najpierw do porozumienia muszą dojść kluby. Jeśli tak by się stało, to otworzy się droga do moich rozmów z krakowskim klubem – powiedział Mojta, cytowany przez Dziennik Polski.

Wisła jest także zainteresowana Mateuszem Zacharą, który ostatnio występował w chińskim zespole Henan Jianye. Od kwietnia pozostaje wolnym zawodnikiem, po tym jak rozwiązał swój kontrakt. Wisła pozyskaniem byłego piłkarza Górnika Zabrze zainteresowana była już zimą.

Wśród kandydatów do zasilenia Wisły wymienia się również pomocnika Górnika Zabrze Romana Gergela. W jego przypadku nasz klub musiałby porozumieć się z Górnikiem, bowiem piłkarza obowiązuje umowa do czerwca 2018 roku.

Dziennik Polski: Gergel, Mójta i Zachara na celowniku Wisły Kraków >>