Szóstą kolejkę polskiej ekstraklasy zamknie spotkanie Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków. Krakowianie przystąpią do potyczki z „Miedziowymi” w dobrych nastrojach po derbowej wygranej z Cracovią. Tymczasem my przedstawiamy poniżej przegląd prasy przed konfrontacją z udziałem „Białej Gwiazdy”.

Gazeta Krakowska – „Maciej Sadlok: Mamy swój plan na Zagłębie”

Maciej Sadlok wierzy, że Wisła znajdzie sposób, żeby zatrzymać Zagłębie Lubin, które szczególnie na swoim terenie prezentuje się bardzo dobrze w tym sezonie.

Więcej

Gazeta Wrocławska – „Zagłębie – Wisła: Rozbić hiszpańską armadę i zostać liderem”

Poniedziałkowe popołudnia z LOTTO Ekstraklasą zazwyczaj nie kojarza się kibicom z ciekawymi widowiskami. Jednak dziś powinno być inaczej, bo w Lubinie zmierzą się ze sobą druga i trzecia drużyna w tabeli. A apetyty urosną jeszcze bardziej, gdy spojrzymy na ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami w Lubinie. W siedmiu poprzednich konfrontacjach padały średnio cztery bramki na mecz i patrząc na dyspozycję obu zespołów możemy spodziewać się, że przynajmniej spróbują utrzymać ten imponujący wynik.

Więcej

Onet – „Petar Brlek odchodzi z Wisły Kraków”

W poniedziałkowym meczu 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków zagra w Lubinie z Zagłębiem bez Chorwata Petara Brleka, który ma zostać sprzedany do Genoi.

Więcej

WP SportoweFakty – „KGHM Zagłębie – Wisła Kraków: szczyt tabeli do zdobycia”

KGHM Zagłębie Lubin podejmie Wisłę Kraków na zakończenie 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Drużyna lepsza w tym meczu na pewno zostanie liderem.

Więcej

Opracował ŁP