W najciekawiej zapowiadającym się sobotnim meczu w ramach dziewiątej kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się na swoim stadionie z Piastem Gliwice. Zapraszamy na nasz cykliczny przegląd prasy przed starciem ligowym z udziałem podopiecznych Kiko Ramireza.

Dziennik Zachodni – „Wisła Kraków – Piast Gliwice: Wrócić na zwycięski szlak”

W ostatnim sobotnim meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Obie drużyny straciły punkty w poprzedniej serii gier po przerwie na termin reprezentacji, dlatego przy Reymonta chcą wrócić na zwycięski szlak, który obrały w ubiegłym miesiącu. Relacja LIVE z meczu Wisła Kraków – Piast Gliwice na dziennikzachodni.pl. Początek spotkania o godz. 20:30.

Więcej

Gazeta Krakowska – „Tomasz Cywka: Chcemy wygrać i podskoczyć w tabeli”

Tomasz Cywka nie zaliczy ostatniego meczu z Arką Gdynia do udanych. Obrońca Wisły Kraków popełniał błędy, po których rywale strzelali bramki. Teraz jednak wiślak liczy na to, że z Piastem „Biała Gwiazda” zagra lepiej i sięgnie na swoim stadionie po komplet punktów.

Więcej

Interia.pl – „Ramirez: Jeden mecz dzieli nas od pozycji lidera”

– Nie będę zagłębiać się w porównanie obu ekip. Każda z nich ma pewne plusy i minusy. Ale tak naprawdę jeden mecz dzieli nas od pozycji lidera – mówił trener Wisły Kraków Kiko Ramirez na konferencji przed sobotnim (20.30) meczem Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

Więcej

Onet – „LOTTO Ekstraklasa: problemy kadrowe Wisły Kraków przed meczem z Piastem Gliwice”

Wisła Kraków w trzech ostatnich meczach ekstraklasy wywalczyła tylko jeden punkt. W sobotnim spotkaniu z Piastem Gliwice piłkarze Białej Gwiazdy postarają się poprawić swój dorobek, choć trener Kiko Ramirez nie będzie mógł skorzystać z siedmiu piłkarzy.

Więcej

Opracował ŁP