Na zakończenie 17. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze Wisły Kraków zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, chcąc odnieść swoje dziewiąte zwycięstwo w trakcie trwającej kampanii i wrócić na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Tradycyjnie przygotowaliśmy przegląd materiałów związanych z najbliższym spotkanie krakowskiej ekipy.

Gazeta Krakowska – „Derby Małopolski”

W poniedziałek (godz. 18) na stadionie w Niecieczy, w meczu kończącym 17. kolejkę spotkań, zmierzą się dwie małopolskie drużyny. Walczący o wydostanie się z dolnych rejonów tabeli zespół Bruk-Betu Termaliki stawi czoła rywalizującej o najwyższe cele w lidze Wiśle Kraków.

Więcej

Przegląd Sportowy – „Bartoszek wreszcie ma wybór”

Od momentu, gdy we wrześniu trener Maciej Bartoszek objął Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, praktycznie nie miał wyboru wśród obrońców.

W większości meczów grali wszyscy ci defensorzy, którzy byli zdrowi, a kilka razy trener musiał kombinować, przesuwając do obrony zawodników z innych formacji. Teraz wreszcie wzrosła konkurencja w zespole. Po ponad miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją, do zdrowia wrócił Kamil Słaby. Lewy obrońca w meczu z Wisłą Płock (0:1) doznał urazu, ale już zagrał w sparingu z Sandecją (3:1) i był w kadrze na ostatnie spotkanie z Jagiellonią (0:0). – W sparingu Kamil grał nieźle. Cieszy mnie, że wrócił – podkreśla szkoleniowiec.

Więcej

Onet.pl – „Bartosz Spiączka: To nasza twierdza i musimy tutaj zwyciężać”

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w meczu kończącym 17. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy gościć będzie w poniedziałek na swoim stadionie Wisłę Kraków. “To nasza twierdza i musimy tutaj zwyciężać” – deklaruje napastnik Bartosz Śpiączka.

Więcej

Opracował ŁP