Po porażce z Legią Warszawa piłkarze Wisły Kraków okazję do rehabilitacji będą mieć dzisiaj wieczorem, gdy w Poznaniu zmierzą się z miejscowym Lechem. Tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się na naszych łamach z tym, co prasa pisała przed tym starciem.

ePoznan.pl – „Lech – Wisła: Kolejorz chce być perfekcyjny”

5 punktów w trzech spotkaniach: październikowy bilans Kolejorza nie jest może idealny, ale rozpatrywany w szerszym kontekście może być uznany za satysfakcjonujący: lechici mierzyli się bowiem w tym czasie z Legią Warszawa, Jagiellonią Białystok i Lechią Gdańsk, a w poprzednich rozgrywkach te zespoły przysporzyły poznańskiej drużynie wiele kłopotów.

Więcej

Głos Wielkopolski – „Jevtić kontra Carlitos! Czekamy na show dwóch świetnych dziesiątek”

Dodają kolorytu ekstraklasie. Darko Jevtić i pomocnik Wisły Carlitos to najlepsi obcokrajowców w naszej lidze. Ich pojedynek w piątkowym meczu Lech – Wisła zapowiada się kapitalnie.

Więcej

Interia.pl – „Bjelica: Jak zagramy tak jak z Legią, możemy wygrać z każdym”

– Jeśli zachowamy koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty, tak jak to było przeciwko Legii, to jestem spokojny o to, że możemy wygrać każdy mecz – mówi przed spotkaniem z Wisłą Kraków trener Lecha Poznań Nenad Bjelica.

Więcej

Interia.pl – „Marek Motyka: Pachnie mi niespodzianką”

– Obecna Wisła nie do końca mnie przekonuje, ale coś mi podpowiada, że w Poznaniu może wygrać – mówi Interii Marek Motyka, były zawodnik krakowian i reprezentacji Polski.

Więcej

Onet – „Lech Poznań gra z Wisłą Kraków o zachowanie pozycji lidera”

Po dwóch wyjazdowych remisach piłkarze Lecha Poznań wciąż są liderami ekstraklasy, ale kolejna strata punktów, może zmienić ich pozycję w tabeli. W piątek do Poznania przyjeżdża Wisła Kraków, a te spotkania zawsze wzbudzają spore zainteresowanie kibiców.

Więcej

Wyborcza.pl Poznań – „Lech Poznań – Wisła Kraków. Lechowi wystarczy remisów, nadszedł czas ucieczki”

Lech Poznań kontynuuje serię gier z zespołami z czołówki ekstraklasy. Choć z nimi nie przegrywa, to – mimo świetnych okazji – nie potrafił wypracować przewagi w tabeli. – W końcu odskoczymy reszcie stawki – przekonuje Łukasz Trałka przed wieczornym meczem z Wisłą Kraków.

Więcej

WP SportoweFakty – „Lech Poznań – Wisła Kraków: mecz godzien szlagieru”

Hit 14. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań – Wisła Kraków może mieć duży wpływ na układ tabeli. Gospodarze mają szansę umocnić się na pozycji lidera, ale w przypadku porażki zrównają się punktami z szóstą aktualnie Białą Gwiazdą.

Więcej

Opracował ŁP