Niezwykle ciekawe spotkanie toczone było w niedzielny wieczór na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, gdzie miejscowa Legia zremisowała 3:3 z Wisłą Kraków. Poniżej dostarczamy Wam materiał o tym, co znalazło się w prasie i na portalach internetowych po starciu z udziałem „Białej Gwiazdy”.

Rafał Boguski: Mamy naprawdę silne charaktery [wideo]

Gazeta Wyborcza – „5 samobójczych minut Legii. Niesamowity thriller z Wisłą”

Kibice zaśpiewali „Nie poddawaj się, Legio”, kiedy mistrz Polski stracił trzy gole w pięć minut. Legia się nie poddała. W szalonym meczu punkt uratował dla niej Carlitos, były piłkarz Wisły. Hiszpan, który w zeszłym sezonie zdobył dla Wisły 24 bramki i był królem strzelców ekstraklasy, dał nowej drużynie punkt w 90. min. W akcji rozpaczy ruszył z piłką prawą stroną, po chwili wpadł już w pole karne, posadził asystującego mu rywala na murawie i z dość ostrego kąta trafił w okienko!

Więcej

Interia.pl – „Legia i Wisła zachwyciły w szlagierze, cios za cios”

Przed rozpoczęciem szlagieru w Warszawie sytuacja była jasna – liderem zostałaby ta drużyna, która zdobyłaby trzy punkty na Łazienkowskiej.

Więcej

Przegląd Sportowy – „Wielkie emocje przy Łazienkowskiej”

Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem, bo kilka minut przed końcem Carlitos po raz drugi pokonał Lisa. Były zawodnik krakowskiej drużyny w umiarkowany cieszył się z pierwszego, podwójnego trafienia w warszawskim klubie. Po świetnym widowisku trenerzy i zawodnicy obu zespołów mogą żałować, że wypuścili ogromną szansę na wygraną.

Więcej

Sport.tvp.pl – „Mecz sezonu w Warszawie. Carlitos uratował Legię”

To był ligowy klasyk co się zowie! Przez blisko godzinę Legia robiła z Wisłą, co chciała i zasłużenie prowadziła 2:0. „Biała Gwiazda” w końcu dojechała jednak na Łazienkowską i w pięć minut odwróciła losy meczu. Gdy już wydawało się, że trzy punkty pojadą do Krakowa, punkt Legii uratował Carlitos.