W drugi dzień Świąt Wielkanocnych piłkarze krakowskiej ekipy nie będą mieli wolnego. Podopieczni Joana Carrillo zmierzą się wówczas na swoim stadionie z Lechem Poznań przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej ligi polskiej, poinformowała Ekstraklasa SA.

W związku z tym, że znany jest już terminarz 29. kolejki polskiej ekstraklasy, przedstawiamy poniżej harmonogram meczów „Białej Gwiazdy” na najbliższe 1,5 miesiąca.

Po starciu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Wisła zagra w Gliwicach z Piastem, czasu na odpoczynek nie będzie dużo, bo już w środę 28 lutego na drodze krakowian stanie Korona Kielce. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 18:00.

Z kolei w ramach 26. kolejki ekipę z Grodu Kraka czeka wyjazd do Białegostoku, gdzie w poniedziałkowy wieczór 5 marca „Biała Gwiazda” zmierzy się z Jagiellonią, mającą ambicje związane z wywalczeniem mistrzostwa Polski.

Po starciu z pretendentem do mistrzowskiego tytułu Wisła wróci na swój stadion, aby zagrać ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie zaplanowane jest na 9 marca (piątek) na godzinę 20:30.

Natomiast w ostatnim meczu przed reprezentacyjną przerwą wiślacy zagrają w delegacji z Legią Warszawa. Bój ten odbędzie się 18 marca o godzinie 18:00.

Opracował ŁP