Jednym z zawodników, który golem przyczynił się do wygranej Wisły Kraków w niedzielnym boj przeciwko Cracovii, był Marko Kolar. Chorwacki napastnik „Białej Gwiazdy” pozwolił sobie na kilka słów komentarza na temat swojego pierwszego występu w derbach Krakowa.

Vukan Savicević: Pokazaliśmy, kto rządzi w Krakowie [wideo]

– Jestem już w klubie trochę czasu, jednak był to pierwsze spotkanie z Cracovią, w którym grałem. Nie wiem, co powiedzieć, to było i jest coś niesamowitego. Był to trudny mecz – fizycznie, jak i pod względem mentalnym. Dlatego bardzo cieszę się, że wygraliśmy – mówił Kolar cytowany przez Wisla.krakow.pl.

– Zwycięstwo było najważniejsze i ono cieszy najbardziej. Jestem również niezmiernie zadowolony z mojej pierwszej bramki. Bardzo się cieszę, że się przełamałem akurat w derbach. To niesamowite strzelić bramkę w takim meczu. Mam nadzieję, że teraz będę strzelał częściej – uzupełnił Chorwat.

W tej kampanii Kolar wystąpił w 15 spotkaniach ligowych, w których zdobył cztery bramki. Chorwat ma jednocześnie 11-procentowy udział przy golach dla Wisły. Dodajmy, że 23-latek ma umowę z krakowskim klubem ważną do końca czerwca 2020 roku.