Wisła Kraków w miniony weekend zaliczyła swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze, po którym „Biała Gwiazda” wskoczyła na drugie miejsce w ligowej klasyfikacji. Radości po wygranej swoich piłkarzy nad Śląskiem Wrocław nie krył szkoleniowiec krakowian.

Krzysztof Drzazga z trzecim golem

– Trzeba powiedzieć, że Śląsk stworzył sobie kilka bardzo dobrych okazji i ten mecz mógł mieć zupełnie inny rezultat. Rywal postawił nam trudne warunki, był dobrze zorganizowany i niełatwo było przebić się przez jego defensywę – powiedział trener Wisły cytowany przez oficjalną stronę klubu z Grodu Kraka.

– Mogę śmiało powiedzieć, że wrocławianie nie zasłużyli na tę porażkę, ale taka jest piłka – kontynuował Maciej Stolarczyk.

– Niedawno my byliśmy w podobnej sytuacji i nie odnosiliśmy zwycięstw. Cieszymy się z wygranej, chociaż chcę podkreślić, że gospodarze rozegrali bardzo dobre spotkanie i mocno utrudnili nam realizację planu – zaznaczył opiekun „Białej Gwiazdy”.

Po rozegraniu siedmiu ligowych kolejek krakowską ekipę czeka przerwa w rozgrywkach. Tymczasem w ramach ósmej serii gier krakowianie zmierzą się na swoim stadionie z Lechią Gdańsk, która jest liderem rozgrywek.