W swoim przedostatnim starciu w tym roku piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się z Wisłą Płock. Krakowianie w swoim spotkaniu będą chcieli zakończyć serię trzech spotkań bez wygranej. Tymczasem dzisiaj na konferencji prasowej z dziennikarzami spotkał się trener „Białej Gwiazdy”.

Krakowianie z Nafciarzami bez Boguskiego i Imaza

– Ta ostatnia część sezonu nabiera rumieńców, jeśli chodzi o nas, gdyż niektórzy z kluczowych zawodników są niedostępni. Dlatego musieliśmy skupić się na organizacji gry bez nich – mówił Maciej Stolarczyk w trakcie spotkania z przedstawicielami mediów.

– Przed nami dwa ważne spotkania. Chcielibyśmy sprawić kibicom radość na święta, tym bardziej, że w ostatnim meczu po raz kolejny pokazali jak wielkie jest ich wsparcie – kontynuował szkoleniowiec Wisły.

W boju przeciwko Jagiellonii Białystok z bardzo dobrej strony pokazał się Marko Kolar. Trener krakowskiej ekipy pozwolił sobie na kilka słów na temat piłkarza.

– Marko może być zadowolony z ostatniego spotkania, ale kluczowe jest potwierdzenie dyspozycji. To zawodnik, który ciężko pracował zarówno przed, jak i po urazie i był mocno zdeterminowany – powiedział Stolarczyk.