Już jutro wieczorem piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się na swoim stadionie z Lechią Gdańsk. Przed starciem w ramach ósmej kolejki polskiej ekstraklasy głos zabrał szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

Kibice Lechii będą na meczu z Wisłą

– Będziemy gościć jutro aktualnego lidera, zespół, który nie przegrał meczu i prezentuje się bardzo dobrze. W końcu muszą jednak przegrać, mam nadzieję, że to będzie jutro – mówił Maciej Stolarczyk w trakcie konferencji prasowej.

– Oczy kibiców zwrócone są na Lechię od dłuższego czasu, jest tam olbrzymi potencjał piłkarski poparty kapitałem. Myślę, że fani czekali na to, aby Lechia potwierdziła na boisku to, co było zapisane na papierze – kontynuował trener Wisły.

– Cieszę się, że przyjedzie do nas lider, mam nadzieję, że będziemy świadkami dobrego meczu, a kibice zjawią się, aby nas dopingować – uzupełnił były dyrektor sportowy Pogoni Szczecin.

Dodajmy, że niedzielne spotkanie zaplanowane jest na godzinę 20:30. Gdańszczanie to aktualny lider rozgrywek. Z kolei krakowska drużyna plasuje się tuż za plecami Lechii.