W najbliższą niedzielę piłkarze krakowskiej Wisły zmierzą się w delegacji z Lechią Gdańsk w spotkaniu drugiej kolejki PKO Ekstraklasy. Tymczasem dzisiaj na konferencji prasowej z dziennikarzami spotkał się opiekun teamu z Grodu Kraka.

Jakub Bartosz wrócił do treningów [sytuacja kadrowa]

– Mam w głowie mnóstwo opcji na ten mecz. Od początku tygodnia realizujemy swój plan, ale szczegółów, jeśli chodzi o dobór kadry nie będę zdradzał – powiedział Maciej Stolarczyk.

– Spodziewam się, że w meczu z nami trener Stokowiec wystawi inną „11” niż w meczu wczorajszym, ale dla mnie kluczem jest nasza postawa i na niej chcę się skoncentrować. Chcę, byśmy jak najszybciej zapomnieli o meczu ze Śląskiem – dodał opiekun „Białej Gwiazdy”.

W trakcie trwającej sesji transferowej szeregi Wisły wzmocnił Jean Carlos. Brazylijczyk przeciwko Śląskowi Wrocław zagrał od pierwszej minuty. Trener zabrał głos na temat 23-latka.

– Jean Carlos wskoczył do pierwszego składu bardzo szybko, ale nie będę ukrywał, że jest to związane z urazami, ponieważ chciałem dać mu więcej czasu. Myślę, że ma potencjał, ma możliwości i może się u nas rozwinąć oraz wejść na wyższy poziom – rzekł Stolarczyk.