Wisła Kraków pokonała w niedzielny wieczór aż 4:0 warszawską Legię w spotkaniu w ramach 27. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dzięki tej wygranej piłkarze „Białej Gwiazdy” wskoczyli do pierwszej ósemki w ligowej stawce. Nie dziwi zatem, że szczęśliwy był po meczu opiekun wiślaków.

– Na pewno jesteśmy szczęśliwi z tego, jakim rezultatem zakończyło się spotkanie. Nie osiągnęlibyśmy tego bez naszych kibiców. Dziękuję im za tak liczne przybycie i wsparcie zawodników, którym doping pomógł wspiąć się na wyżyny umiejętności – powiedział Maciej Stolarczyk cytowany przez oficjalną stronę klubu z Grodu Kraka.

Krakowska ekipa zanotowała trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze. Wcześniej wiślacy pozostawili w pokonanym polu Koronę Kielce i Cracovię. Jest to niesamowity progres, biorąc pod uwagę, że przed tymi bojami Wisła zaliczyła porażki z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin.

– Zmiana w zespole na pewno jest znaczna, ale to zasługa pracy i determinacji moich zawodników. Nie ma tu jednej konkretnej osoby, która wpłynęła na grę zespołu – rzekł opiekun „Białej Gwiazdy”.