Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W najnowszej ofercie legalnego bukmachera Lvbet można otrzymać bonus w wysokości do 200 zł! Na czym polega akcja? Dokonując depozytu w wysokości minimum 25 zł otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x25”.

Oznacza to, że przy wpłacie 400 zł otrzymasz od Lvbet bonus o równowartości 200 zł (bonus 8 zł z mnożnikiem kursu x25).

Odbierz bonus od Lvbet

Aby skorzystać z przyznanego bonusu, należy przygotować swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia z kursem łącznym minimum 2.50 oraz kursem na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe, aktywować na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego “x25”, a następnie postawić swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Warto pamiętać, że kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.