Od dłuższego czasu słychać głosy, że Wisłę Kraków latem może opuścić Carlos Lopez. „Gazeta Krakowska” podaje, że Lech Poznań zgłosił się klubu ze stolicy Małopolski w celu pozyskania Hiszpania.

Bartosz Karcz donosi, że poznański klub zaproponował Wiśle mniej więcej 800 tysięcy euro za Carlosa Lopeza plus wysoki procent od kolejnej transakcji z udziałem hiszpańskiego napastnika. Słychać jednak głosy z krakowskiego klubu, że oczekiwania sterników Wisły są wyższe.

Dodajmy, że obecny kontrakt zawodnika z krakowskim klubem obowiązuje do czerwca 2019 roku. Niemniej agent Carlosa Lopeza cały czas jest przekonany, że umowa jego klienta z Wisłą wygasa 30 czerwca, a opcja, dzięki której kontrakt zawodnika został przedłużony, nie ma racji bytu.

Odnotujmy, że Carlos Lopez od kilku dni nie trenuje z drużyn, na co oficjalnie wpływ ma mieć zapalenie ucha, jakiego nabawił się Carlos Lopez w ostatnim czasie. Chodzą jednak słuchy, że zawodnik stracił ochotę do trenowania w Wiśle i myślami jest już przy transferze do innego klubu.

Opracował ŁP