W drugim kolejnym spotkaniu ligowym krakowska Wisła nie jest upatrywana w roli faworyta w opinii analityków bukmacherskich LVBet. Dzisiaj wieczorem krakowski zespół w meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy na swoim stadionie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

Historia meczów Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Kurs na wygraną „Białej Gwiazdy” szacowany jest na 2,90. Tymczasem prawdopodobieństwo na to, że zwycięży dzisiaj team z Dolnego Śląska, ocenione zostało na 2,45. Z kolei szanse na to, że spotkanie na stadionie mieszczącym się przy ulicy Reymonta 22 zakończy się podziałem punktów, oszacowano na 3,40.

Pocieszające jest to, że według Lvbet małe szanse są na to, że starcie zakończy się bez goli, bo kurs na taki zakład wynosi 2,08, a na to, że obie ekipy zdobędą bramki 1,66.

Jeśli ktoś wierzy dzisiaj w grad goli, to ciekawym zakładem u legalnego bukmachera z siedzibą w Katowicach wydaje się wskazanie rezultatu do przerwy i na koniec meczu. Zdarzenie, w którym krakowianie do przerwy prowadzą 4:3, aby ostatecznie zremisować 4:4 zostało wycenione na kurs 251.