Od dwóch meczów ligowych krakowska Wisła nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoja stronę. Fakt ten sprawia, że w sobotnim boju 25. kolejki polskiej ekstraklasy analitycy LVBet w roli faworyta spotkania widzą Koronę Kielce.

Z obozu rywala: Starcia z Wisłą to coś więcej niż mecz

Kurs na wygraną „Białej Gwiazdy” szacowany jest na 3,90. Tymczasem prawdopodobieństwo na to, że zwycięży jutro team z województwa świętokrzyskiego, ocenione zostało na 1,90. Z kolei szanse na to, że spotkanie na stadionie mieszczącym się przy ulicy Ściegiennego zakończy się podziałem punktów, oszacowano na 3,75.

Według Lvbet szanse na to, że gole w sobotnim meczu padną z obu stron, są podobne do tych, które odnoszą się do braku takich trafień w spotkaniu. Kurs na to, że obie ekipy zdobędą bramki, wynosi 1,84, a że tak się nie stanie 1,86.

Jeśli ktoś wierzy w to, że goli w sobotnim starciu całkowicie zabraknie, to ma szansę na niezły zarobek, bo u legalnego bukmachera z siedzibą w Katowicach kurs na takie zdarzenie wyceniono na 5,80. Najbardziej prawdopodobne według LVBet jest jednak to, że losy rywalizacji rozstrzygną dwa gole, co określa kurs 2,25.