Swój pierwszy mecz po zimowej przerwie w lidze rozgrywa dzisiaj krakowska Wisła, mierząc swoje siły przeciwko Górnikowi Zabrze. Zdaniem bukmachera LVBet to właśnie team z Górnego Śląska jest dzisiaj faworytem meczu.

Historia meczów Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Kurs na wygraną „Białej Gwiazdy” szacowany jest na 3,50. Tymczasem prawdopodobieństwo na to, że zwycięży dzisiaj przedstawiciel 14-krotnych mistrzów Polski ocenione zostało na 2,06. Z kolei szanse na to, że mecz na stadionie im. Ernesta Pohla zakończy się podziałem punktów oszacowano na 3,45.

Warto natomiast zaznaczyć, że Lvbet mocno wierzy w to, że obie drużyny strzelą dzisiaj gola, co sugeruje kurs 1,57 na takie zdarzenie. Wycenę w wysokości 10,00 otrzymało natomiast zdarzenie, że spotkanie zakończy się bez goli.

Według legalnego bukmachera z siedzibą w Katowicach największe prawdopodobieństwo na to, że spotkanie z bramką zakończą dzisiaj, mają Igor Angulo i Marko Kolar. Kurs na gola Hiszpana wynosi 2,50, a na to, że do siatki rywali trafi Chorwat wycena została ustalona na 3,00.