Już jutro Wisłę czeka kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Macieja Stolarczyka zmierzą się na wyjeździe z Arką Gdynia. Jak wyglądają szanse “Białej Gwiazdy” w tym spotkaniu według bukmacherów.

Polscy bukmacherzy nie widzą w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta, ale minimalnie większe szanse dają gospodarzom, choć ci plasują się aktualnie niżej w ligowej tabeli. Kursy na Arkę kształtują się w granicach 2.50 – 2.62, podczas gdy na Wisłę w granicach 2.75 – 2.83. Aktualną listę legalnych bukmacherów znajdziesz tuta

Największe szanse wiślakom daje jest bukmacher, który jest jednocześnie oficjalnym sponsorem naszego klubu Lvbet. Na poniedziałkowego spotkanie Lvbet przygotował bardzo obszerną ofertę.

Warto zwrócić uwagę na kurs powyżej 2,5 bramki w meczu, który obecnie w Lvbet wynosi 1.90. Taka sytuacja miała miejsce w pięciu ostatnich ligowych spotkaniach Arki oraz w trzech z pięciu ostatnich Wisły.

W ofercie polskich bukmacherów znajdzie także ofertę na strzelca bramki w tym spotkani. Lvbet największe szanse na to daje Zdenkowi Ondraskowi, na bramkę którego kurs wynosi 2.50. Spośród zawodników Wisły następni w “kolejce są” Paweł Brożek (3.20), Marko Kolar (3.20) i Jesus Imaz (3.55). Zaskakujący może być szczególnie kurs na ostatniego z nich, który w tym sezonie zdobył dla Wisły już sześć goli.