W niedzielne popołudnie Wisła zmierzy się z Lechem Poznań w kolejnym spotkaniu PKO Ekstraklasy. Niezwykle ciekawą promocję na ten mecz przygotował bukmacher BETFAN, który pozwala zagrać na wygraną Wisły po kursie 25.00! Z kolei kurs na wygraną Lecha wynosi 10.00. Przedstawiamy warunki promocji.

Promocja Betfan na mecz Wisła – Lech

Obie drużyny w tym sezonie grają o zupełnie inne cele. Wisła jest poważnie zagrożona spadkiem z Ekstraklasy i potrzebuje punktów jak tlenu. Z kolei Lech rywalizuje z Pogonią Szczecin i Rakowem Częstochowa o mistrzostwo Polski. W niedzielnym meczu nie powinno zabraknąć determinacji z obu stron. Bukmacher Betfan przygotował świetną promocję z okazji niedzielnego hitu, który odbędzie się na stadionie przy ulicy Reymonta. Skorzystanie z niej pozwala zagrać zakład na wygraną Wisły po kursie 25.00, natomiast na wygraną Lecha po kursie 10.00. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Wyjaśniamy poniżej.
  1. Zarejestruj konto w Betfan podając kod promocyjny WISLA w dniach 11 marca lutego (10:00) – 13 marca (17:00)
  2. Dokonaj depozytu o minimalnej wartości 65 zł.
  3. Zagraj dowolny kupon za minimum 50 zł. Dzięki temu otrzymasz możliwość skorzystania z promocji na mecz Wisła – Lech. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, BETFAN w ramach zakładu bez ryzyka dokona zwrotu do kwoty 600 zł.
  4. Dokonaj pojedynczego zakładu na zwycięstwo Wisły (po kursie 25.00) lub Lecha (po kursie 10.00) na stronie promocji (nie znajdziemy go w ofercie głównej).
  5. Maksymalna stawka zakładu to 15 zł.
  6. Wygrana zostanie wypłacona na konto główne po obrocie całością depozytu.
Szczegóły promocji są dostępne na stronie Betfan.