Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

We wtorek ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Wisły w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy. Sponsor klubu – firma bukmacherska Lvbet – dla wszystkich posiadaczy karnetów przygotowała specjalną promocję, dzięki której można otrzymać bonus w wysokości 50 zł na grę.

Kto może skorzystać promocji? Każda osoba, która dokonała zakupu karnetu. Dotyczy to również zakupionych przez początkiem rozgrywek karnetów sezonowych.

Jak skorzystać z promocji Lvbet dla karnetowiczów? Wystarczy przesłać na adres [email protected] zdjęcie swojego karnetu na spotkania “Białej Gwiazdy” w sezonie 2018/19, w tytule maila wpisując Karnet Wisła Kraków.

Odbierz bonus od Lvbet

Weryfikacja karnetu może potrwać do 48 godzin. W tym czasie środku bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika. Bonus w wysokości 50 zł będzie ważny 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75 (wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy). Bonus nie może być użyty w połączeniu z żadną inną promocją.

Firma bukmacherska Lvbet przygotowała również inne promocje dla nowych użytkowników. Wśród nich jest bonus powitalny nawet do 1500 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.