Kibice Wisły Kraków
fot. Karol Cichoń

Sprzedaż karnetów na mecze Wisły w sezonie 2020/21. Sponsor Wisły – firma bukmacher LV BET – po raz kolejny przygotowała specjalną promocję dla kibiców “Białej Gwiazdy”, którzy zdecydowali się na jego zakup. Każdy, kto nabył karnet na mecze Wisły w sezonie 2020/21 (całosezonowy lub na rundę) może odebrać od LV BET bonus 50 zł na grę.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji Lvbet i odebrać 50 zł bonusu? Wystarczy wysłać na adres [email protected] zdjęcie swojego karnetu imiennego na mecze Wisły w sezonie 2020/21, w tytule maila wpisując Karnet Wisła Kraków.

Promocja dotyczy zarówno karnetów na rundę jesienną, jak i karnetów na cały sezon. Co ważne, na jednego użytkownika przypada jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu. Oznacza to, że jeżeli odebrałeś bonus w poprzednim sezonie, teraz ponownie możesz to uczynić!

Odbierz bonus od Lvbet

Weryfikacja karnetu może potrwać do 48 godzin. W tym czasie środku bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika. Bonus w wysokości 50 zł będzie ważny 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75 (wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy). Bonus nie może być użyty w połączeniu z żadną inną promocją.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.