Wielce prawdopodobne, że na bój z „Nafciarzami” krakowska Wisła podejdzie w zmienionym składzie. Przewidywani do gry w wyjściowej „11” są Mateusz Lis i Kamil Wojtkowski.

Maciej Stolarczyk: Bardzo chcemy się zrehabilitować [konferencja prasowa]

Bramkarz pozyskany tego lata z Rakowa Częstochowa zastąpi w pierwszym składzie zawieszonego Michała Buchalika, który w boju z Jagiellonią Białystok zobaczył czerwoną kartkę.

O ile w bramce „Białej Gwiazdy” dojdzie do małej zmiany, to defensywa będzie w swoim sztandarowym zestawieniu. Na prawej stronie ma zagrać Jakub Bartkowski, a na lewym sektorze operować ma Rafał Pietrzak. Środek defensywy ma się składać z Marcina Wasilewskiego i Macieja Sadloka.

W drugiej linii w roli defensywnych pomocników mają wystąpić Vullnet Basha i Dawid Kort. Z kolei za plecami Zdenka Ondraska mają zagrać Jesus Imaz, Patryk Małecki i 20-latek w osobie Wojtkowskiego.

Przewidywany skład Wisły Kraków na mecz z Wisłą Płock: Lis – Pietrzak, Wasilewski, Sadlok, Bartkowski, Basha, Kort, Małecki, Wojtkowski, Jesus Imaz, Ondrasek.

Przypomnijmy, że pierwszy gwizdek sędziego w starciu na stadionie im. Henryka Reymana zaplanowany jest na godzinę 20:30.