KONKURS: Wygraj „Powrót Taty”!

0
2044

W reprezentacji Jerzego Engela, pierwszej która po fatalnych dla nas latach awansowała na wielki turniej, Radosław Kałużny był jednym z najbardziej cenionych piłkarzy. Nawet jeśli nigdy nie był asem techniki, jego dryblingi nie ekscytowały milionów, to stał się symbolem twardziela, zawodnika który może przesądzić o wygranej drużyny niezwykłej sile. Sile fizycznej i sile woli.

Kałużny, bardzo dobrze znany wszystkim kibicom Wisły Kraków, w której barwach rozegrał 82 mecze ligowe i zdobył dwa mistrzowskie tytuły, odsłania w książce najmroczniejsze kulisy swojego życia. Przez lata milczał i odcinał się od środowiska piłkarskiego, teraz rozlicza się z przeszłością i nie uznaje tematów tabu. Opowiada o dramatycznym dzieciństwie, o decyzjach, które doprowadziły go na skraj upadku, o walce, którą podejmował, by wrócić do świata, żyć jak normalni ludzie.

Z okazji premiery książki, która miała miejsce w te wakacje, mamy dla Was konkurs! Do wygrania – trzy egzemplarze biografii Kałużnego.

Co zrobić, aby zgarnąć „Powrót Taty”? Wystarczy wysłać maila na [email protected] o tytule POWRÓT TATY z odpowiedzią na pytanie w treści: „Który mecz był dla Kałużnego najbardziej udany w barwach Wisły i dlaczego?”.

Konkurs potrwa do końca sierpnia, a trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami. Listę laureatów znajdziecie na wislakrakow.com najpóźniej 2 września!

A jeżeli nie chcecie czekać na rozstrzygnięcie konkursu, możecie skorzystać z naszego 20-procentowego rabatu na „Powrót Taty” i kupić go w sklepie Goal.pl >>

kaluzny_powrottaty