Według informacji „Gazety Krakowskiej” przy okazji starcia ligowego Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin miało dojść do spotkania Wojciecha Kwietnia i Rafała Ziętka z łódzkim biznesmenem Pawłem Gricukiem. Celem rozmowy miał być temat kupna klubu ze stolicy Małopolski. Ostatecznie do spotkania nie doszło, mimo że przedsiębiorca z branży energetycznej w osobie Gricuka był na trybunach krakowskiego stadionu w trakcie sobotniego meczu.

CLJ: Wisła przegrała derby

Bartosz Karcz w swoim materiale przekazuje informacje, że łódzki biznesmen stara się zachęcić zagranicznego inwestora do inwestowania swoich pieniędzy w Wiśle, pracując nad tym intensywnie. Co z tego pomysłu wyjdzie? Na razie trudno jednoznacznie stwierdzić.

Na dzisiaj w każdym razie mało prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym Kwiecień, Ziętek i Gricuk razem mieliby inwestować w zakup klubu z siedzibą na Reymonta 22. Tymczasem, jeśli wierzyć doniesieniom „Gazety Krakowskiej” wkrótce może dojść do spotkania 54-latka w osobie Gricuka z władzami Wisły.

Dodajmy, że łódzki przedsiębiorca to zaufany człowiek Bogusława Cupiała. Panowie znają się jeszcze z czasów, gdy Gricuk zasiadał w radzie nadzorczej Tele-Foniki.