Po raz kolejny Kibice Wisły mobilizują się na jednym z portali społecznościowych do dobrowolnych wpłat na konto Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Cel jest prosty pobicie rekordu pierwszej zbiórki, który wynosi 1381,70 zł. W poprzedniej akcji udział wzięło 38 osób, które swoimi wpłatami zasiliło konto najlepszej Akademii w Polsce.

Samą akcję zainicjował Krzysztof Targosz, który od niedawna jest również jednym ze sponsorów piłkarskiej Wisły. Każdy z nas chciałby, aby w barwach naszego klubu występowała jak największa liczba wychowanków, ale aby to osiągnąć potrzebne jest również nasze wsparcie w tym wypadku finansowe. O tym jak pracuje i jak funkcjonuje Akademia Piłkarska Wisły, można się przekonać oglądając mecze młodzików, juniorów lub czytając recenzję z zawodów organizowanych przez Wisłę, lub w których młodzi Wiślacy brali udział.

Akcja jest spontaniczna i nikt nie wymaga wpłat, jednak, jeżeli zależy Ci na Wiślackiej przyszłości to drogi Wiślaku wesprzyj Akademię Piłkarską Wisły Kraków nawet najmniejszą kwotą!

Dane do przelewu:

Akademia Piłkarska Wisły Kraków
ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

Numer konta Akademii:
70 2490 0005 0000 4600 1632 0774