Kibice Wisły po raz kolejny spontanicznie rozpoczęli akcję dobrowolnych wpłat na konto Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. 

Poprzednie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a pieniądze z akcji zostały wykorzystane przez włodarzy Akademii na rozwój przyszłych piłkarzy Białej Gwiazdy. Jak każdy zdążył się już zorientować, jest to spontaniczna akcja, która ma na celu zebranie dowolnej kwoty pieniędzy dla Piłkarskiej Akademii. Przyjęło się umownie, że wpłacana suma ma zawierać rok, w którym Wisła Kraków została założona, czyli 1906.

Wpłaty na konto są dobrowolne, nikt nikogo nie zmusza. Z naszej strony gorąco zachęcamy do wsparcia tego projekty. Warto zauważyć, że akcja trwa od kilkunastu godzin, a na koncie pojawiło się już kilka wpłat wyższych niż umownie przyjęto. 

W poprzedniej edycji prym wiódł Pan Krzysztof Targosz, który obrał sobie za cel przelewanie kwot zawierających daty Mistrzostw Polski zdobytych przez nasz klub. 

Mamy nadzieję, że również w tej edycji uda nam się wspomóc Akademię pokaźną sumą pieniędzy i poprawić warunki, w jakich trenują miejmy nadzieję przyszli zawodnicy Wisły Kraków. 

Dane do wpłat na konto: 

Akademia Piłkarska Wisła Kraków
ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

Numer konta Akademii:
70 2490 0005 0000 4600 1632 0774

Tytuł przelewu: 
Darowizna dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków

Ważna informacja dla osób, które przebywają zagranicą a również chciałby wziąć udział w tej szczytnej akcji:

KONTO BANKOWE: ALIOR BANK
IBAN: PL
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Aby wzbudzić większe zainteresowanie jak i również w celach motywacyjnych uczestnicy akcji mogą dzielić się swoimi wpłatami na portalu, społecznościowym Twietter wrzucając zdjęcia z dokonanych wpłat pod hasztagiem #TS1906. Dodatkowo na forum kibiców Wisły Kraków w temacie  również można wrzucać zdjęcia. 

Gorąco zachęcam do wsparcia akcji 19,06! 
AVE WISŁA!