Wisła Kraków jest w niezwykłych tarapatach finansowych, a wieść o tym dotarła także do byłego szkoleniowca „Białej Gwiazdy” w osobie Kiko Ramireza. Hiszpan udzielił ostatnio ciekawej rozmowy „Dziennikowi Polskiemu”.

Skrót meczu Miedź Legnica – Wisła Kraków [wideo]

– Mam do Wisły wielki sentyment i darzę ten klub specjalnym uczuciem. A zwłaszcza kibiców Wisły. Spędziłem w Krakowie cudowny czas. Dlatego dobrze życzę klubowi i martwią mnie bardzo te zaskakujące wieści, które ostatnio płyną z Krakowa – mówił Ramirez w rozmowie z Justyną Krupą.

– Martwię się tym jako kolejny kibic Wisły. Codziennie teraz sprawdzam informacje o tym, co dzieje się z „Białą Gwiazdą”. Wygląda na to, że sytuacja jest coraz trudniejsza. Mam szczerą nadzieję, że nie wydarzy się to, co może się wydarzyć, bo to by była ogromna strata – gdyby tak ważny klub dla historii polskiej piłki spadł z ligi albo gdyby drużyna się rozpadła – dodał hiszpański trener.

Dodajmy, że przed Wisłą w tym roku jeszcze trzy spotkania ligowe. Krakowianie zmierzą się z Jagiellonią Białystok, Wisłą Płock oraz z Lechem Poznań.