Oficjalna strona internetowa Wisły Kraków podała nazwiska 25 piłkarzy, którzy udali się na zgrupowanie do Turcji. Przypomnijmy, że wiślacy będą przebywać na obozie w Antalyi w dniach 23-30 stycznia.

Deweloper Murapol sponsorem zgrupowania Wisły w Turcji

W kadrze na zgrupowanie zabrakło czterech zawodników, którzy zmagają się z kontuzjami i pozostali w Krakowie gdzie będą przechodzić rehabilitację. Mowa o Rafale Boguskim, Pawle Brożku, Jakubie Bartoszu i Marcinie Grabowskim. W środę z drużyną do Turcji nie udał się również Patryk Plewka, ale młody pomocnik ma dołączyć do zespołu w piątek.

Kadra Wisły Kraków na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Mateusz Lis, Michał Buchalik, Kamil Broda;

Obrońcy: Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Lucas Klemenz, Daniel Hoyo-Kowalski, Kacper Laskoś, Piotr Świątko, Dawid Szot, Marcin Wasilewski, Łukasz Burliga, Matej Palčič;

Pomocnicy: Vullnet Basha, Patryk Moskiewicz, Arkadiusz Kasia, Dawid Malik, Jakub Błaszczykowski, Daniel Morys, Maciej Śliwa, Wojciech Słomka, Kamil Wojtkowski;

Napastnicy: Krzysztof Drzazga, Marko Kolar, Aleksander Buksa

Baza w Belek, dwa sparingi

Wiślacy stacjonować będą w hotelu IC Santai Family Resort, przy którym położone są cztery boiska treningowe.

W trakcie zgrupowania podopieczni Macieja Stolarczyka rozegrają dwa sparingowe spotkania. Oba odbędą się w najbliższą sobotę, a rywalami będą niemiecki FSV Optik Rathenow i bułgarski Etyr Wielkie Tyrnowo.