Wisłą Kraków w meczu 24. kolejki polskiej ekstraklasy tylko zremisowała bezbramkowo z Piastem Gliwice, co nie wróży najlepiej w kontekście walki o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Po zakończeniu mecz Joan Carrillo wyraził swoje zdaniem na temat spotkania.

– Śmiało powiedzieć, że spotkanie było wyrównane. Nie powinno to nikogo dziwić na tym etapie rozgrywek, ponieważ drużyny – niezależnie od tego, które miejsce w tabeli zajmują – zdają sobie sprawę, że punkty są na wagę złota – mówił szkoleniowiec „Białej Gwiazdy” cytowany przez oficjalną stronę klubu z Małopolski.

– W pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, ale mieliśmy zbyt mało okazji do zdobycia bramki. Po przerwie to rywal przejął tę kontrolę, ale zdołaliśmy wypracować sobie sytuacje strzeleckie, które ostatecznie nie przyniosły efektów – kontynuował Hiszpan.

Po rozegraniu 24 meczów ligowych krakowianie legitymują się bilansem 36 punktów na koncie. W kolejnej serii gier Wisłą na swoim stadionie zagra z Koroną Kielce. Mecz ten zaplanowany jest na najbliższą środę na godzinę 18.

Opracował ŁP