Wisła Kraków w meczu 34. kolejki polskiej ekstraklasy odniosła drugie z rzędu zwycięstwo ligowe, pozostawiając w pokonanym polu Koronę Kielce. Po zakończeniu starcia toczonego w stolicy województwa świętokrzyskiego głos na jego temat zabrał szkoleniowiec teamu z Małopolski.

Przełamanie w Kielcach. Korona – Wisła 0:3

– Cieszę się, że udało się nam osiągnąć korzystny rezultat. Chciałbym pogratulować przeciwnikom, bo nie ułatwiali nam zadania, zagrali dobry mecz. Jeśli chodzi o naszą grę, to potrafiliśmy ją czytać, mieliśmy także jeszcze więcej okazji do zdobycia bramki – mówił Joan Carrillo cytowany przez oficjalną stronę Wisły.

– Jestem zadowolony przede wszystkim z tego, co zaprezentowali moi zawodnicy, pokazując, że są uporządkowaną drużyną, która chce wygrywać – dodał Hiszpan.

– Chciałbym podziękować również sztabowi szkoleniowemu za pracę, jaką wykonał, a także fanom, którzy przyjechali do Kielc, aby nas wspierać. Fajnie, że udało się im odpłacić za doping. Teraz pozostaje ochłonąć, bo przed nami kolejne spotkanie w środę, w którym ponownie należy dobrze się zaprezentować – kontynuował 49-latek.

Ekipa spod Wawelu aktualnie plasuje się na szóstej pozycji w ligowej klasyfikacji. W najbliższą środę Wisła na swoim stadionie zmierzy się z Zagłębiem Lubin w meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Opracował ŁP