W niedzielne popołudnie w meczu 33. kolejki polskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała w Białymstoku miejscową Jagiellonię 1:0. Gola na wagę wygranej „Białej Gwiazdy” strzelił Zoran Arsenić. Po zakończeniu spotkania kilka zdań na temat tego starcia wyraził trener wiślaków.

Trzy punkty! Jagiellonia – Wisła 0:1

– To było przede wszystkim bardzo intensywne spotkanie, rywalizowały ze sobą dwie wartościowe drużyny. Zmierzyliśmy się z zespołem, który ma duży potencjał, szczególnie dobrze wygląda ich gra na skrzydłach – powiedział Joan Carrillo cytowany przez stronę Wisla.krakow.pl.

– Uważam, że pierwsza połowa w naszym wykonaniu była udana, brakowało jedynie wykończenia. Powinniśmy także zadbać o odpowiednie posiadanie piłki. W drugiej odsłonie cofnęliśmy się, a rywal wywalczył rzut karny. Na szczęście udało się nam wygrać – dodał Hiszpan.

Szkoleniowiec krakowskiej ekipy pozwolił sobie także na kilka pochlebnych słów w kierunku swoich piłkarzy.

– Chciałbym podziękować moim zawodnikom, bo zasłużyli na szacunek, zwłaszcza że wśród kibiców pojawiły się wątpliwości co do ich wartości, a tą wygraną je rozwiali – zaznaczył 49-latek.

– Muszę zaznaczyć, że ja zawsze w nich wierzę. Cała drużyna robiła wszystko, aby zwyciężyć. Pragnę dodać, iż z takim samym zaangażowaniem podchodzą do treningów. Podziękowania należą się również kibicom, którzy przyjechali za nami do Białegostoku – uzupełnił Carrillo.

Opracował ŁP