Dzisiaj wieczorem piłkarzy Wisły Kraków czeka trudne zadanie, bo przyjdzie im się zmierzyć z liderem rozgrywek polskiej ekstraklasy, czyli z Jagiellonią Białystok. Joan Carrillo na konferencji prasowej dał do zrozumienia, że jego drużyna podejdzie do tego starcia bez kompleksów.

– Spotkanie na pewno będzie zaliczało się od meczów bardzo interesujących. Jesteśmy bardzo zmotywowani, zarówno zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy. Dodatkowo wpływ na to ma fakt, że gramy z drużyną, która zajmuje pierwsze miejsce w tabeli – mówił szkoleniowiec ekipy z Grodu Kraka cytowany przez oficjalną stronę krakowskiego klubu.

– Jagiellonia to zespół znajdujący się aktualnie w bardzo dobrej formie, ale przygotowywaliśmy do tego meczu i jedziemy do Białegostoku po wygraną. Położyliśmy nacisk nie tylko na poprawę gry defensywnej, ale także ofensywnej. Nie można rywalizując z Jagiellonią skupić się tylko na obronie, bo wówczas szanse na wygraną drastycznie maleją – podkreślił Hiszpan.

Dołącz do nas na forum i rozmawiaj o spotkaniu z Jagiellonią w temacie meczowym >>

Carrillo nie ukrywał, że jego team na stadion Jagiellonii wybiera się po pełną pulę.

– Powtarzam, że zawsze gramy o komplet oczek i w momencie, gdy to się udaje, to można mówić o pełnym powodzeniu. Wiadomo, że czeka nas trudne zadanie i zmierzymy się z wymagającym przeciwnikiem, ale nie chcemy niczego innego niż trzy punkty – przekonywał trener.

Dodajmy, że Wisłą po rozegraniu 25 meczów ligowych w tym sezonie ma na swoim koncie 37 punktów. Z kolei białostoczanie znajdujący się na pierwszej pozycji, legitymują się 48 „oczkami”.

Opracował ŁP