Po serii meczów Wisły Kraków bez zwycięstwa na stadionie warszawskiej zła passa została zakończona w niedzielny wieczór, gdy „Biała Gwiazda” pokonała aktualnych mistrzów Polski 2:0. Po zakończeniu spotkania radości z tego powodu nie krył szkoleniowiec krakowian.

– Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali moi zawodnicy. Był to mecz bardzo trudny, graliśmy przeciwko piłkarzom prezentującym wysoką jakość – mówił Carrillo cytowany przez oficjalną stronę Wisły.

– Przygotowywaliśmy się jednak do tej rywalizacji i wiedzieliśmy, na co możemy sobie pozwolić – uzupełnił Hiszpan.

Losy rywalizacji na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej zostały rozstrzygnięte w pierwszych trzech kwadransach gry. Za tę część gry piłkarze Wisły zebrali pochwały od swojego szkoleniowca, który miał zastrzeżenia do postawy swoich podopiecznych po zmianie stron.

– W pierwszej połowie byliśmy blisko tego, czego szukaliśmy, utrzymywaliśmy się przy piłce i konstruowaliśmy ataki – rzekł opiekun przedstawicieli 13-krotnych mistrzów Polski.

– Po zmianie stron zgubiliśmy gdzieś naszą tożsamość. Dążyliśmy jednak do tego, aby odzyskać panowanie nad futbolówką. Chciałbym jednak podkreślić, że gratuluję moim zawodnikom, podziękowania należą się także naszym kibicom – skwitował Carrillo.

Opracował ŁP