Jesus Imaz nie ukrywał w rozmowie z oficjalną stroną Wisły Kraków, że był zaskoczony decyzją o zmianie trenera. Hiszpan opowiedział też o swoim urlopie.

Halilović wrócił do treningów z drużyną

Joan Carrillo rozstał się z klubem z Grodu Kraka na początku tygodnia. – Ne spodziewałem się tego. Przyjechaliśmy nastawieni na powrót do treningów z Joanem. To, że nie pojawił się na treningu i zdecydował na odejście z klubu, było dla mnie niespodzianką – mówił Jesus Imaz cytowany przez Wisla.krakow.pl.

Hiszpański zawodnik ujawnił, jak spędził wolny czas w trakcie przerwy od treningów. – Pojechałem do Hiszpanii spędzić trochę czasu w rodzinnym gronie i spotkać się z przyjaciółmi. Czas minął szybko i te wakacje mogłyby być trochę dłuższe, ale najwyższa pora wracać do pracy – powiedział 27-latek.

Jakie cele ma Wisła na nowy sezon? Jesus Imaz nie chciał konkretnie powiedzieć, o co będzie walczyć w trakcie kampanii 2018/19. Hiszpan jednocześnie dał do zrozumienia, że po przybyciu nowego trenera do drużyny zostaną nakreślone cele przez zespołem.

– Jesteśmy profesjonalistami i musimy pracować dla klubu, który nam płaci i walczyć o każdy cel. Było teraz sporo zmian, nie ma trenera, to prawda. Kiedy pojawi się nowy szkoleniowiec, zobaczymy jakie cele wyznaczy i wtedy będzie można decydować co jest najlepsze dla każdego – skwitował były zawodnik Cadiz CF.

Opracował ŁP