Nadal nie wiadomo kto poprowadzi zespół Wisły w przyszłym sezonie. Na trenerskiej giełdzie w kontekście Białej Gwiazdy przewija się kilka nazwisk. Wśród kandydatów wymieniany był Jan Urban, który w wywiadzie dla Goal.pl potwierdził, że przedstawiciele Wisły kontaktowali się z nim w tej sprawie.

Wisła pozostaje bez trenera po rozstaniu z Peterem Hyballa przed ostatnią kolejką sezonu 2020/21. Wiślacy przygotowania do nowego sezonu mają rozpocząć 16 czerwca i do tego czasu powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca. Kto nim będzie? Tego na razie nie wiadomo.

Jednym z kandydatów, którzy przewijali się w medialnych doniesieniach był Jan Urban. 59-letni szkoleniowiec, który pozostaje bez pracy od lutego 2018 roku, kiedy rozstał się ze Śląskiem Wrocław, w wywiadzie dla Goal.pl potwierdził, że był kontrakt ze strony Wisły.

– Powiem tak: był kontakt. Ale inni też się odzywają. Poprzestańmy na tym – powiedział szkoleniowiec.

Przyznał również, że jego powrót na trenerską ławkę w nowym sezonie jest prawdopodobny. – Jest szansa. Jestem w kontakcie z pewnym klubem, ale wolę postawić tu kropkę. Minęły trzy lata odkąd skończyłem pracę w Śląsku Wrocław, przez ten czas zdarzało się, że rozmawiałem z kimś na temat przejęcia drużyny, ale na tym się kończyło. Były oferty mniej i bardziej ciekawe, choć takie, które najbardziej by mnie interesowały, nie. Teraz rozmawiamy z klubem, ale dopóki nie podpisze się kontraktu, nic nie jest pewne – dodał.

Cały wywiad z Janem Urbanem przeczytasz w serwisie Goal.pl