Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Coraz głośniej mówi się o możliwym powrocie Jakuba Błaszczykowskiego do Wisły. Reprezentant Polski wiele razy zaznaczał, że chciałby na koniec swojej kariery ponownie zagrać na Reymonta. Czy stanie się to już wiosną? W firmie bukmacherskiej Lvbet znajdziecie kilka ciekawych zdarzeń z tym związanych.

Aktualnie Jakub Błaszczykowski jest zawodnikiem niemieckiego Wolfsburga, ale w obecnym sezonie praktycznie nie może liczyć na występy. W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że 32-letni pomocnik już wkrótce ponownie może założyć koszulkę Wisły. Zainteresowanie Kubą potwierdzają również przedstawiciele naszego klubu.

Czy faktycznie już wiosną będziemy mogli zobaczyć Jakuba Błaszczykowskiego w Wiśle? Zdaniem firmy bukmacherskiej Lvbet, która jest także sponsorem Wisły, jest to bardzo prawdopodobne. Kurs na to, że Błaszczykowski po zimowym oknie transferowym 2019 będzie grał w Wiśle wynosi aktualnie 1.3.

Gdzie będzie grał Jakub Błaszczykowski w po zimowym oknie transferowym 2019? Aktualne kursy w Lvbet:
Wisła Kraków – 1.3
VfL Wolfsburg – 2.35
Inny niemiecki klub – 25.00
Inny polski klub – 51.00

Przejdź do serwisu LVBet

To nie jedyny zakład związany z ewentualnym powrotem Jakuba Błaszczykowskiego do Krakowa. Można również postawić na to, czy Kuba będzie kapitanem Wisły w przynajmniej jednym pełnym meczu rundy wiosennej Ekstraklasy. Kurs na tak wynosi 2.2, na nie 1.6. Jeżeli zawodnik nie zmieniłby klubu następuje zwrot stawki.

Lvbet oferuje również zakład na ilość bramek zdobytych przez Błaszczykowskiego w rundzie wiosennej Ekstraklasy. Kursy na powyżej 3.5 i poniżej 3.5 wynoszą obecnie 1.80.

A czy Kuba poprowadzi “Białą Gwiazdę” do tytułu mistrza Polski w sezonie 2018/19? Tak? Kurs wynosi obecnie 15.00!

18+ | Graj odpowiedzianie! | Obowiązuje regulamin

Przejdź do serwisu LVBet

Więcej o bukmacherze Lvbet przeczytacie w naszej recenzji. Znajdziecie w niej między informacje o aktualnych promocjach dla nowych klientów.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.