Już dziś, w kolejnym meczu Ekstraklasy, wiślacy zmierzą się z Jagiellonią Białystok. Na boisku nie będą mogli pojawić się tacy zawodnicy jak Michał Buchalik, Arkadiusz Głowacki, Boban Jović, Rafał Pietrzak czy Petar Brlek.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej trener Dariusz Wdowczyk odkrył kilka kart, ale ostateczny kształt wyjściowej jedenastki nadal pozostaje zagadką.

Większych znaków zapytania nie ma jeżeli chodzi o zestawienie defensywy. W bramce wystąpić powinien Michał Miśkiewicz, natomiast linię obrony tworzyć będą Jakub Bartosz, Richard Guzmics, Maciej Sadlok i Tomasz Cywka.

Po pauzie za żółte kartki do wyjściowego składu powinni wrócić Denis Popović i Patryk Małecki. Szansę na grę od pierwszej minuty prawdopodobnie otrzymają Rafał Boguski i Paweł Brożek, którzy ostatni mecz rozpoczęli na ławce rezerwowych. W ataku po raz kolejny powinien wystąpić Zdenek Ondrasek.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Rafała Wolskiego, który ostatnich spotkań nie może zaliczyć do udanych. Niewykluczone, że trener Dariusz Wdowczyk posadzi go na ławce rezerwowych, a da szansę gry od pierwszej minuty komuś innemu.

Na kogo powinien postawić w dzisiejszym meczu szkoleniowiec Wisły? Zamieszczajcie w komentarzach pod tym artykułem swoje propozycje wyjściowej jedenastki.