Przyszłość piłkarskiej Wisły stoi pod dużym znakiem zapytania. Sytuacja finansowa naszego klubu jest dramatyczna, ciąży nad nim widmo bankructwa. Jak w tej chwili możecie pomóc Wiśle? Sposobów jest kilka.

Kup bilety na mecze z Jagiellonią i Lechem

W tym roku naszą drużynę czekają jeszcze dwa ligowe spotkania na własnym stadionie. 8 grudnia zmierzy się z Jagiellonią Białystok, a 21 grudnia z Lechem Poznań. Oba spotkania zostały sklasyfikowane w kategorii TOP.

Nasz klub przygotował “Grudniowy Pakiet” biletów na oba spotkania. Decydując się na jego zakup może zaoszczędzić nawet 30 procent. Cena pakietu zaczyna się już od 42 zł. Dodatkowo kibice, którzy zdecydują się na jego zakup otrzymają mały upominek – koszulka od Lvbet (dla osób powyżej 18. roku życia) lub plakat retro (dla osób poniżej 18. roku życia).

Pakiet biletów można nabyć w Strefie Kibiców lub za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Do zakupu pakietów niezbędna jest Karta Kibica.

Wstąp do Socios Wisła Kraków

Od połowy października funkcjonuje stowarzyszenie Socios Wisła Kraków. To organizacja stworzona przez kibiców, a jej głównym celem jest wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków.

Obecnie Socios Wisła Kraków ma 173 członków (w tym 13 dzieci – członków wspierających). Liczba ta wzrośnie jednak znacząca po weekendzie, bowiem na przyjęcie oczekuje aktualnie 57 osób. W ostatnich dniach nastąpił znaczący wzrost zgłoszeń, a ich liczba rośnie praktycznie z godziny na godzinę.

Jak dołączyć do Socios Wisła Kraków? Wystarczy wypełnić elektroniczną deklarację członkowską, znajdującą się na stronie socioswisla.pl, w której deklaruje się wysokość składki członkowskiej, a następnie zapłacić pierwszą składkę. W przeciągu kilkunastu godzin od wpłynięcia wpłaty otrzymasz informację o przyjęciu do organizacji. To wszystko!

Ile wynoszą składki? Obecnie można wybrać jedną z czterech opcji. Od wysokości składki uzależniona jest także liczba głosów w Radzie Socios. Co ważne, każdy członek Socios Wisła Kraków (z wyjątkiem małoletnich członków wspierających) ma jeden głos na Walnym Zgromadzeniu.

Wysokości składek:

SREBRNA GWIAZDA – 50 zł
– pełne członkostwo
– 1 głos w Radzie Socios
– 1 głos na Walnym Zgromadzeniu

ZŁOTA GWIAZDA – 100 zł
– pełne członkostwo
– 2 głosy w Radzie Socios
– 1 głos na Walnym Zgromadzeniu

BIAŁA GWIAZDA – 200 zł
– pełne członkostwo
– 4 głosy w Radzie Socios
– 1 głos na Walnym Zgromadzeniu

OSOBA MAŁOLETNIA – 10 zł
– członek wspierający

Więcej informacji znajdziecie na stronie socioswisla.pl, a także na naszym forum TWSD.

Dołącz do akcji “Kibice Piłkarzom”!

Fatalna sytuacja finansowa klubu sprawiła, że piłkarze naszego zespołu od kilku miesięcy nie otrzymali pensji. Mimo iż mają prawo do jednostronnego rozwiązania kontraktu – nie czynią tego, a ponadto dają z siebie wszystko w każdym meczu, czego dowodem jest 25 punktów na koncie i niewielka strata do miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach.

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków postanowiło w ostatnich dniach uruchomić akcję “Kibice Piłkarzom”. Akcja ma na celu zgromadzenie środków finansowych, które następnie zostaną przekazane na pokrycie choć części zaległości wobec zawodników. W taki sposób możecie podziękować piłkarzom za ich świetną grę w rundzie jesiennej obecnego sezonu.

Socios Wisła Kraków udostępniło konto na które można wpłacać darowizny: 64 1600 1013 1874 7642 1000 0003 (tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe). Darowiznę można wpłacić także za pośrednictwem Paypala. Więcej informacji znajdziecie na stronie socioswisla.pl

Władze klubu zapewniły, że wszystkie darowizny z tej akcji zostaną przekazane piłkarzom oraz sztabowi szkoleniowemu.