Dzisiaj piłkarze krakowskiej Wisły zaczynają zmagania o ligowe punkty meczem w Białymstoku z Jagiellonią. Ciekawą ofertę na to spotkanie przygotował nasz partner zakłady bukmacherskie LVBet.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Historia ligowych meczów Jagiellonia – Wisła

Eksperci bukmachera z siedzibą w Katowicach kurs na zwycięstwo „Białej Gwiazdy” ustalili na 3,35 (stan na godzinę 10:34, kursy mogą ulec zmianie). Remis wyceniono na 3,55. Z kolei wygrana „Dumy Podlasia” została ustalona na 2,25.

Załóż konto w LVBet i zyskaj dodatkowy bonus

W poprzednim sezonie przedstawiciele obu ekip mierzyli się ze sobą dwukrotnie. Jagiellonia wygrała u siebie 3:2, z kolei na stadionie w stolicy Małopolski wiślacy zwyciężyli 3:0. W związku z tym warto przyjrzeć się kursowi na 3,5 gola, który na stronie internetowej LVBet zakłady bukmacherskie kształtuje się na 2,90. Wariant na powyżej 2,5 bramki na mecz został z kolei wyceniony na 1,75.

W sześciu ostatnich potyczkach między teamem z Podlasia a Wisłą za każdym razem padały gole. Wiślacy zdobyli w tych starciach osiem bramek, tyle samo goli strzeliła Jagiellonia. Kurs na to, że obie ekipy zdobędą bramki dzisiaj wynosi 1,59. Tymczasem na to, że goli nie będzie – 2,20.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.