Dzisiaj o godzinie 18:00 swój inauguracyjny mecz w PKO Ekstraklasie w sezonie 2020/2021 rozegrają piłkarze krakowskiej Wisły. Rywalem ekipy z Grodu Kraka będzie Jagiellonia Białystok. Spotkanie z udziałem wiślaków i drużyny Bogdana Zająca będzie transmitowane na antenach Canal+ i TVP Sport.

Komfortowa sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Jagiellonią

Starcie z udziałem „Białej Gwiazdy” i ekipy z Podlasia na antenach kodowanych stacji, czyli na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 skomentują Adam Marchliński i Wojciech Jagoda. Studio przed meczem zaplanowane jest na 17:40. Reporterami pracującymi na stadionie w Białymstoku będą Paulina Czarnota-Bojarska i Adam Westfal.

Tymczasem transmisja ze spotkania u publicznego nadawcy na antenie TVP Sport zacznie się o 17:35. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, którego gościem będzie Marek Citko. Mecz skomentują z kolei Sławomir Kwiatkowski i Andrzej Strejlau.

Warto też dodać, że w internecie spotkanie Jagiellonia – Wisła będzie można śledzić za pośrednictwem platform Player.pl i MyCanal. Ponadto transmisja z meczu będzie na stronie internetowej Sport.tvp.pl.