W inauguracyjnym meczu szóstej kolejki polskiej ekstraklasy Jagiellonia Białystok na swoim stadionie zmierzy się z Wisłą Kraków. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Maciej Stolarczyk: Jagiellonia to wymagający rywal [konferencja prasowa]

Obie drużyny w ligowej klasyfikacji dzieli różnica jednego punktu. Na trzeciej pozycji zadomowili się podopieczni Ireneusza Mamrota, z kolei na szóstym miejscu plasuje się team z Grodu Kraka.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, ostatnie wyniki

Obie drużyny przystąpią do swojej potyczki w dobrych nastrojach po zwycięstwach przed tygodniem. Jagiellonia pozostawiła w pokonanym polu Górnik Zabrze, wygrywając 3:1. Z kolei krakowianie przed własną publicznością rozgromili 4:0 Łódzki Klub Sportowy.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, historia

O ligowe punkty obie ekipy rywalizowały ze sobą jak na razie 40 razy. Częściej górą była Wisła, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę 19 razy. W dwunastu potyczkach górą była Jaga, z kolei w dziewięciu bojach miał miejsce remis.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą po raz ostatni w grudniu minionego roku. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Wiślacy co prawda do przerwy prowadzili 2:0. Niemniej po zmianie stron team z Podlasia zdołał odrobić straty, ratując punkt.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, sytuacja kadrowa

Obie drużyny przystąpią do swojej potyczki osłabione. W szeregach gospodarzy nie będzie mógł zagrać Mile Savković. Tymczasem u gości wyłączony z gry jest Vullnet Basha.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, kursy

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków, 1×2 kursy
Wygrana
Jagiellonii
Remis Wygrana
Wisły
Betclic 1,82 3,90 4,50 Sprawdź ofertę Betclic
KURSY
Kursy aktualne na 22.08.2019 22:35

Według bukmachera Betclic kurs na wygraną krakowskiej ekipy wynosi 4,50.

Rozmawiaj o meczu z Jagiellonią Białystok na naszym forum

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, typy i przewidywania

Naszym zdaniem bój w stolicy Podlasia zakończy się kompromisem. Nasz typ: 2:2.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, przewidywane składy

Jagiellonia: Węglarz – Wójcicki, Mitrović, Arsenić, Guilherme, Romanczuk, Pospisil, Prikryl, Jesus Imaz, Juan Camara, Klimala

Wisła: Buchalik – Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok, Savicevic, Boguski, Wojtkowski, Jean Carlos, Chuca, Brożek.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, transmisja meczu

Piątkowe starcie Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 K. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.