Rezerwy krakowskiej Wisły w dzisiejszym meczu w ramach czwartej kolejki IV ligi grupy zachodniej wygrały 4:0 z Beskidem Andrychów. Była to druga wiktoria w tej kampanii ekipy dowodzonej przez Adriana Filipka.

Reklama

Maciej Stolarczyk: W naszej grze brakowało konsekwencji

Trafienia dla Wisły w dzisiejszym boju zaliczyli Artur Balicki, Aleksander Buksa i Przemysław Zdybowicz. Dodajmy, że były napastnik chorzowskiego Ruchu wpisał się na listę strzelców dwukrotnie. Do przerwy ekipa z Grodu Kraka prowadziła 3:0, natomiast po zmianie stron Balicki ustalił wynik rywalizacji, wykorzystując rzut karny.

Po rozegraniu czterech ligowych meczów wiślacy mają na swoim koncie sześć punktów. Do lidera rozgrywek, czyli Cracovii II, rezerwy Wisły tracą sześć „oczek”. W kolejnej serii gier krakowianie w delegacji zmierzą się z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. Mecz ten zaplanowany jest na 28 sierpnia na godzinę 17:00.

Wisła II Kraków – Beskid Andrychów 4:0 (3:0

1:0 Buksa 7 min
2:0 Balicki 20 min
3:0 Zdybowicz 40 min
4:0 Balicki 64 min (k.)

Wisła II Kraków: Lis (84 min Zagórowski) – Morys, Szota, Szot, Grabowski (60 min Korczyk), Bartosz, Plewka, Balicki (66 min Bentkowski), Kumah (60 min Paczka), Zdybowicz, Buksa (46 min Kasia)

Beskid Andrychów: Czaplak – Łoźniak, Kapera, Sanok, Moskała, Koim, Kasiński, Sobala, Mendela (65 min Gondko), Alvarez (73 min Maciejczyk), Różycki (82 min Budka).