Wisła Kraków opublikował oficjalny komunikat w sprawie sprowadzenia sprzedaży biletów na mecze wyjazdowe. Taka opcja będzie możliwa od meczów z Zagłębiem Sosnowiec i Zagłębiem Lubin.

Poniżej treść komunikatu:

“Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom kibiców o możliwość uczestnictwa w meczach wyjazdowych i doceniając dobrą atmosferę stworzoną przez fanów podczas ligowej potyczki ze Śląskiem Wrocław, klub zdecydował się wprowadzić sprzedaż biletów na spotkania rozgrywane przez pierwszą drużynę Białej Gwiazdy w delegacji.

Mając nadzieję na podtrzymanie pozytywnego trendu podczas kolejnych spotkań domowych Białej Gwiazdy, Wisła pragnie zapewnić sympatykom klubu udział w wyjazdowych meczach pierwszej drużyny, począwszy od potyczek z Zagłębiem Sosnowiec oraz z Zagłębiem Lubin. Ze względów organizacyjnych i technicznych wyjazdy kibiców na wcześniejsze spotkania ligowe są niemożliwe.

Bilety na wspomniane wyżej rywalizacje dostępne będą w dedykowanej kasie w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Pierwszeństwo w zakupie wejściówek otrzymają posiadacze KARNETÓW WIOSNA 2019 lub KARNETÓW SEZON 2018/2019.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników wyjazdu, klub dołoży wszelkich starań, aby osoby, które zgromadzą się na parkingu pod stadionem przy R22 o wyznaczonej porze udały się na mecz w asyście policji.

Szczegółowe informacje podamy bliżej dat rozgrywania meczów.”