Już dzisiaj Wisłę czeka trudne wyjazdowe spotkanie. Podopieczni Petera Hybalii w ramach 28. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa, która jest już pewna mistrzowskiego tytułu.

Trener Białej Gwiazdy zdaje sobie sprawę, że przed jego drużyną stoi trudne zadanie, ale zapewnia, że na murawę wybiegnie zmotywowana. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że Legia to mocna i ofensywna drużyna. W jej szeregach znajdują się bardzo dobrze wyszkoleni zawodnicy, którzy potrafią zrobić różnicę, umiejętnie wymieniają się pozycjami na boisku i niejednokrotnie potrafili przesądzić o wyniku spotkania. My jednak mamy swoją filozofię gry, którą konsekwentnie wdrażamy od grudnia i pragniemy przy niej pozostać. Nie inaczej będzie przy Łazienkowskiej – powiedział Hyballa podczas piątkowej konferencji prasowej, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Wiemy, jak wygląda sytuacja w tabeli i zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza przewaga nad strefą spadkową nie jest duża. Absolutnie nie jesteśmy pewni utrzymania, dlatego będziemy walczyć do końca o to, by pozostać w Ekstraklasie – mówił szkoleniowiec Wisły.

Legia Warszawa na trzy kolejki przed końcem sezonu jest już pewna zdobycia mistrzowskiego tytułu. Drużyna ze stolicy już przed sezonem była uważana przez bukmacherów, w tym przez STS, za głównego faworyta do końcowego triumfu w rozgrywkach.

– Z tego miejsca chciałbym serdecznie pogratulować Legii zdobycia tytułu mistrza Polski. Nie sądzę jednak, by ten fakt wpłynął na ich postawę w sobotnim meczu i z pewnością zrobią wszystko, by wygrać przeciwko Wiśle, a także w pozostałych meczach, które są przed nimi. Myślę, że wcisną gaz do dechy, ale jesteśmy na to przygotowani. Ja zajmuje się swoją drużyną i skupiamy się przede wszystkim na sobie – powiedział Hyballa, cytowany przez wisla.krakow.pl.

Zakłady na sobotnie spotkanie w Warszawie znajdziecie między innymi w STS. Bukmacher ten oferuje atrakcyjny bonus powitalny, który można uzyskać po skorzystaniu przy rejestracji z kodu promocyjnego STS.