W pierwszym składzie Wisły Kraków na mecz 35. kolejki polskiej ekstraklasy z Zagłębiem Lubin zabraknie Rafała Boguskiego. Zamiast polskiego piłkarza w wyjściowej „11” teamu z Grodu Kraka znalazł się Tibor Halilović.

Rozmawiaj o meczu z Zagłębiem Lubin na naszym forum

W bramce „Białej Gwiazdy” bez niespodzianek i swoją kolejną szansę na grę otrzyma Julian Cuesta. Z kolei w czteroosobowym bloku defensywnym znajdą się: Jakub Bartkowski, Fran Velez, Marcin Wasielwski i Zoran Arsenić.

W pomocy zagrają Tomasz Cywka, który parafował już kontrakt z Lechem Poznań. Ponadto do wyjściowego składu wraca Nikola Mitrović, który nie mógł zagrać z Koroną Kielce z powodu zawieszenia za kartki. Uzupełnieniem drugiej linii będzie natomiast Pol Llonch.

W roli skrzydłowych w krakowskiej drużynie wystąpią Chorwat Halilović i Jesus Imaz. Z kolei o swoje kolejne trafienia będzie próbował się postarać Carlos Lopez.

Skład Wisły Kraków na mecz z Zagłębiem Lubin: Cuesta – Bartkowski, Fran Velez, Wasilewski, Arsenić, Mitrović, Cywka, Llonch, Halilović, Jesus Imaz, Carlitos.

Rezerwowi: Chorążka, Boguski, Ondrasek, Kolar, Wojtkowski, Kostal.

Opracował ŁP