W sobotni wieczór bardzo ciekawie zapowiada się potyczka Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin w ramach ostatniej kolejki rundy jesiennej sezonu zasadniczego. Wygląda na to, że krakowska ekipa do swojej potyczki podejdzie bez osłabień, wynikających z kontuzji. Z drużyną trenują wszyscy piłkarze Wisły, włącznie z Tiborem Halilovbiciem i Marko Kolarem.

Specjalna oferta biletów dla weteranów

– Cieszę się z tego, że są z nami Tibor i Marko, którzy trenują już normalnie. Obaj są zdeterminowani, żeby szybko wrócić na boisko i stać się jeszcze lepszymi piłkarzami – mówił Maciej Stolarczyk w trakcie czwartkowej konferencji prasowej.

– Czarne scenariusze zakładały, że Marko może wrócić dopiero w nowym roku, ale dobra rehabilitacja i determinacja zawodnika do powrotu sprawiła, że jest on w normalnym treningu – dodał były dyrektor sportowy Pogoni Szczecin.

Dodajmy, że „Biała Gwiazda” plasuje się aktualnie na piątej pozycji w ligowej stawce, legitymując się 22 punktami na koncie. Do lidera, czyli gdańskiej Lechii, krakowianie tracą sześć „oczek”.