Górnik Zabrze w drugim piątkowym spotkaniu piątej kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Kraków. O ile podopieczni Marcina Brosza imponują formą, będąc liderem rozgrywek, to w kontekście teamu z Grodu Kraka, jeśli nie nastąpi diametralna poprawa w grze wiślaków, to można się spodziewać gwałtownych ruchów. Gilotyna jest już nad głową trenera wiślaków, wystarczy tylko wysunąć zawleczkę. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Górnik Zabrze powalczy w piątkowy wieczór o swoje piąte zwycięstwo z rzędu. Za zabrzanami będzie 12 tysięczna publiczność. Kibiców gości na Arena Zabrze zabraknie.

Szymon Marciniak sędzią meczu Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, ostatnie wyniki

Ekipa z Górnego Śląska do swojej batalii podejdzie opromieniona cenną wiktorią nad Legią Warszawa. Górnik wygrał na obiekcie przy Łazienkowskiej 3:1. Z kolei krakowanie ostatnio byli zmuszeni uznać wyższość Wisły Płock, przegrywając na swoim stadionie 0:3.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, historia

Obie ekipy po raz ostatni miały okazję rywalizować ze sobą w czerwcu. Górą w tym boju była Wisła, która wygrała 1:0. Z kolei w grudniu minionego roku team z Zabrza na swoim obiekcie pokonał krakowską drużynę 4:2.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, sytuacja kadrowa

Zabrzanie do swojej potyczki podejdą w swoim najmocniejszym zestawieniu. Z kolei u gości nie będą mogli zagrać tylko Daniel Hoyo-Kowalski i Michał Mak.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, kursy

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, 1×2 kursy
  Wygrana
Górnika Zabrze
Remis Wygrana
Wisły Kraków
 
LVBet 1,69 4,05 5,40 Sprawdź ofertę LVBet
KURSY  
Kursy aktualne na 24.09.2020 23:45

Według bukmachera LVBet kurs na wygraną krakowskiej ekipy wynosi 5,40.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami naszych ekspertów, typując wygraną gospodarzy. Nasz typ: wygrana Górnika.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, oferta bukmacherów

Działający na polskim rynku bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Aktualne oferty oraz promocje przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników znajdziecie w sekcji bukmacherskiej portalu goal.pl.

Rozmawiaj o meczu z Górnikiem Zabrze na naszym forum

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, przewidywane składy

Górnik: Chudy – Gryszkiewicz, Koj, Wiśniewski, Prochazka, Manneh, Janża, Nowak, Masouras, Sobczyk, Jesus Jimenez

Wisła: Lis – Burliga (Niepsuj), Frydrych, Mehremić, Abramowicz, Yeboah, Kuveljić, Plewka (Szot), Żukow, Savić, Jean Carlos.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, transmisja meczu

Piątkowe starcie Górnik Zabrze – Wisła Kraków będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sporto Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem platform MyCanal i Player.pl.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków, statystyki

 

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.